Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Kontakt

  • "Mario" Mariusz Ławicki

    NIP: 554-173-50-98
  • E-mail:biuro@mariomodelario.eu
  • Telefon575-783-526
  • Godziny działania sklepupn-pt 9.00 - 16.00
» Polityka prywatności

Polityka prywatności

 Polityka prywatności

W celu zagwarantowania Klientom sklepu Mariomodelario bezpieczeństwa, dokładamy wszelkich starań, aby informacje powierzane nam w toku składania zamówienia były chronione. W tym celu prosimy naszych Klientów jedynie o informacje niezbędne do realizacji zamówienia. Nie sprzedajemy i nie udostępniamy powierzonych nam informacji osobom trzecim. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o zapoznanie się przed zakupami z Regulaminem, a w szczególności rozdziałem nr 8 Ochrona danych osobowych - Polityka bezpieczeństwa:

1. Firma "Mario" Mariusz Ławicki zobowiązuje się do ochrony danych osobowych swoich Klientów zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926).

2. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, jednak brak zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów złożenia i realizacji zamówienia uniemożliwia składanie zamówień w sklepie internetowym Mariomodelario.

3. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych Klient potwierdza poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w toku procedury składania zamówienia.

4. Klient może wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie newslettera. Brak zgody na otrzymywanie newslettera nie ma wpływu na realizację zamówienia przez sklep.

5. Dane osobowe udostępnione przez Klienta są gromadzone, przetwarzanie i wykorzystywanie wyłącznie w celu realizacji i rozliczenia zamówień oraz - jeśli Klient wyraził na to zgodę, do informowania o oferowanych przez sklep Mariomodelario produktach.

6. Administratorem danych osobowych Klientów jest Mariusz Ławicki, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą ”Mario" Mariusz Ławicki z siedzibą: 85-704 Bydgoszcz, ul. Kołobrzeska 19/85, NIP 554-173-50-98, REGON 092381677.

7. Klientom przysługuje prawo do żądania usunięcia lub zmiany danych osobowych, oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl